Ty největší a nejkrásnější bubliny vykouzlíte s Megabublinou!

Milé děti, taky milujete dělání bublin s bublifukem? Určitě už jste někdy zkoušeli udělat tu úplně největší bublinu nebo celé hejno maličkých bublinek. Věděli jste, že všechno potřebné pro ty nejkouzelnější bubliny najdete v obchodu Megabublina.cz bublináře Matěje Kodeše, který s bublinami dokáže kouzlit jako nikdo jiný?

Dělání mýdlových bublin je vlastně takové čarování. Vezmete bublifuk, namočíte ho do kouzelné směsi, fouknete a kouzlo je na světě! Bublina chvíli letí, hraje všemi barvami a za chvíli praskne. Trádá a kouzlo je pryč! Díky zdánlivě obyčejným bublinám se tak všechny děti, ale i dospělí, mohou stát kouzelníky. Stejně jako bublinář Matěj Kodeš, který dokáže dělat tak velké a úžasné bubliny, že z toho přechází zrak. Matěj třeba dokázal do bubliny zavřít celý kamión nebo dokonce pět živých tygrů a jejich čtyři ošetřovatele. Věřili byste tomu? A to není vše, do bubliny se mu podařilo schovat naráz 275 lidí a získal tak světový rekord. Dalo by se tedy říct, že Matěj je v čarování s bublinami kouzelníkem první kategorie.

Protože je Matěj hodný čaroděj, nenechává si svoje kouzla pro sebe. Naopak, dělá mu radost, když je může ukazovat lidem a ty z nich mají radost. Ale to není všechno. Pro všechny děti i dospělé, kteří by chtěli čarovat s bublinami tak jako on, a rozdávat tak radost sobě i kamarádům, otevřel obchod Megabublina.cz. A co tam najdete? Samozřejmě všechno potřebné náčiní na hrátky s bublinami všech tvarů a velikostí. Kromě klasických bublifuků, které už asi znáte z hračkářství, také třeba kouzelné šňůrky na dělání opravdu dlouhých bublin. Mají tu i kroužky na dělání velikánských bublin i bublifuky na baterky, které umí během chvilky chrlit tisíce malých bublinek. Pro malé i velké bublinové kouzelníky nabízí i celé sady, které umí hned několik druhů bublin. Pokud byste se chtěli přiučit kouzlům s bublinami přímo do mistra Matěje, můžete se zúčastnit některého z jeho kurzů, které dělá po celé republice. Stačí sledovat jeho facebookový profil.