O Puntíkovi

o Puntíkovi

Časopis Puntík je určen dětem od dvou do šesti let. Vychází každý měsíc.

Nabízí aktivity, které pomáhají s rozvojem řeči a obohacováním slovní zásoby, s rozvíjením fantazie a kreativity či s procvičováním grafomotoriky. K tomu slouží převážně obrázkové příběhy s minimem textů a úkoly, které se k příběhům vztahují. Puntík je rovněž pomocníkem rodičů a vychovatelů, přináší jednoduché tipy na výrobu her a zábavných cvičení.

Pro lepší přehlednost provázejí jednotlivé části časopisu veselé postavičky. Dětem pomohou s úkoly, jako je poznávání barev, tvarů, vydají se s nimi objevovat svět, naučí je vnímat základní etické hodnoty. Rýmované texty a krátké básničky spojují rozvíjení řeči i pohybu, nechybějí ani rytmické hry či náměty na zábavné aktivity.
Kvalitní papír, na který je celý časopis vytištěn, umožňuje bezproblémové malování a stříhání kdekoliv v časopise, tvoření z papíru není omezeno jen na kartonovou přílohu.

Kde je Puntík k dostání? Časopis zakoupíte v trafikách Lagardere – Relay a Inmedio, Peal, Valmont, Pressmedia, Traficon Invest, GECO, v obchodech  Penny, Norma, v  hypermarketech Albert, Tesco, Globus, Billa a na České poště nebo na čerpacích stanicích Euro Oil, OMV.

Kdy Puntík vychází? Číslo na daný měsíc vychází vždy koncem měsíce předchozího.

Tvoření

Nápady

Malování

Objevování

Recepty

Příběhy

Grafomotorika

Hry