Časté dotazy

Kde aktuálně koupím Puntíka (v době opatření proti šíření koronaviru)?

Kamenné prodejny:

Albert/Ahold, Billa, Globus, Penny, Tesco, Kaufland, Relay a Geco v obchodních centrech, Norma, Konzum (východní Čechy), Valmont a Peal v obchodních centrech, Žabka. 

Online:

Rohlik.cz a Send.cz (poštovné zdarma).

******************************************************************************************************************************************************************************************************

Co je balíček Puntík, jaká vydání obsahuje a kde ho seženu?

Balíček Puntík obsahuje 5 starších vydání časopisu Puntík (březen 2019, duben 2019, červen 2019, červenec 2019, září 2019). Je v prodeji za 99 Kč na vybraných místech České pošty a trafikách Valmont. Kompletní seznam prodejních míst naleznete ZDE. Jako dárek ke každému balíčku je velká samolepka postaviček Lízy a Pupíka. 

Kolik stojí časopis Puntík?

Puntík stojí v obchodech a trafikách 39 Kč. Pokud si jej předplatíte, vyjde vás jedno číslo na 36 Kč. K předplatnému získáte další bonusy jako např. speciální příbaly, slevu do e-shopu Puntík nebo časopis Maminčin Puntík. 

Kde seženu časopis Puntík?

Časopis Puntík je k dostání v trafikách Lagardere – Relay a Inmedio, Peal, Valmont, Pressmedia, Traficon Invest, GECO a v obchodech Albert, Tesco, Globus, Penny, Norma, Billa nebo na České poště a benzínkách Euro Oil, OMV, Benzina.

Jak často časopis Puntík vychází?

Časopis Puntík vychází 11x ročně. Číslo leden-únor vychází jako dvojčíslo. 

Když si předplatím časopis Puntík, přijde mi i aktuální číslo?

Předplatné časopisu Puntík je vždy od následujícího čísla. Aktuální číslo, které je v prodeji v době, kdy objednáte a uhradíte předplatné, seženete ve volném prodeji.

Kdy mi přijde časopis Puntík domů po uhrazení předplatného?

Časopis Puntík můžete očekávat po uhrazení předplatného den před datem vydání čísla, od kterého jste si jej předplatili. Samozřejmě je možné, že vám časopis Puntík přijde o den dříve nebo později dle rychlosti České pošty ve vašem okolí.

Za jak dlouho se můžeme těšit na dárek k předplatnému?

Dárky jsou rozesílány samostatně do šesti týdnu ode dne uhrazení předplatného.

Nedorazil vám Puntík do schránky?

Kontaktujte nás na telefonním čísle 225 985 225 nebo napište e-mail na mf@send.cz.

Od kolika let je vhodný časopis Puntík?

Časopis Puntík je vhodný pro nejmenší děti. Doporučený věk dítěte je v rozmezí od dvou do šesti let.

Posíláte časopis Puntík také do zahraničí?

Ano, časopis Puntík si můžete předplatit do zahraničí. Tyto objednávky jsou řešeny individuálně a k ceně předplatného je vždy připočítáno poštovné do dané země dle aktuálního ceníku České pošty. Kontaktujte nás na telefonním čísle 225 985 225 nebo napište e-mail na mf@send.cz.