Časté dotazy

Kolik stojí časopis Puntík?

Puntík stojí v obchodech a trafikách 39 Kč. Pokud si jej předplatíte, vyjde vás jedno číslo na 35 Kč. K předplatnému získáte další bonusy jako např. speciální příbaly nebo možnost nakupovat v našem e-obchůdku za výhodnější ceny.

Kde seženu časopis Puntík?

Časopis Puntík je k dostání v trafikách Lagardere – Relay a Inmedio, Peal, Valmont, Pressmedia, Traficon Invest, GECO a v obchodech Albert, Tesco, Globus, Penny, Norma, Billa nebo na České poště a benzínkách Euro Oil, OMV.

Jak často časopis Puntík vychází?

Časopis Puntík vychází jako měsíčník. Na nové číslo se můžete těšit každý měsíc.

Když si předplatím časopis Puntík, přijde mi i aktuální číslo?

Předplatné časopisu Puntík je vždy od následujícího čísla. Aktuální číslo, které je v prodeji v době, kdy objednáte a uhradíte předplatné, seženete ve volném prodeji.

Kdy mi přijde časopis Puntík domů po uhrazení předplatného?

Časopis Puntík můžete čekávat po uhrazení předplatného den před datem vydání čísla, od kterého jste si jej předplatili. Samozřejmě je možné, že vám časopis Puntík přijde o den dříve nebo později dle rychlosti České pošty ve vašem okolí.

Za jak dlouho se můžeme těšit na dárek k předplatnému?

Dárky jsou rozesílány samostatně do šesti týdnu ode dne uhrazení předplatného.

Od kolika let je vhodný časopis Puntík?

Časopis Puntík je vhodný pro nejmenší děti. Doporučený věk dítěte je v rozmezí od dvou do šesti let.

Posíláte časopis Puntík také do zahraničí?

Ano, časopis Puntík si můžete předplatit do zahraničí. Tyto objednávky jsou řešeny individuálně a k ceně předplatného je vždy připočítáno poštovné do dané země dle aktuálního ceníku České pošty.