Představujeme vám nový zdroj užitečných informací pro rodiče: Rodičov.cz

Vydavatelství Mladá Fronta představuje novou webovou stránku Rodičov určenou pro stávající i budoucí rodiče, kteří ocení rady a tipy spojené s výchovou dětí, ale i vším ostatním, co rodičovství představuje.

O čem je Rodičov?

Rádi bychom vám představili webovou stránku Rodicov.cz, která je určena pro všechny rodiče, jež hledají užitečné informace z oblasti výchovy a zdraví od útlého věku dětí, ze sféry financí a kariéry pojící se s rodičovstvím či z oblasti rodinného práva, psychologie i zdraví rodičů samotných. Dále je Rodičov určen pro ty, kteří hledají inspiraci a tipy na výlety, volnočasové aktivity, dětské vybavení nebo nejrůznější pomůcky pro děti.

Pokud děti plánujete

Spoustu praktických informací na Rodičovu naleznou i páry, které potomka, ať už prvního či několikátého v pořadí, teprve plánují a potýkají se s otázkami, na které neznají odpovědi, či dokonce s obtížemi vztahujícími se k početí samotnému, jehož alternativou může být umělé oplodnění či adopce dítěte.

Potřebujete poradit?

Nejen maminky, ale i tatínkové se na webu mohou inspirovat radami, jak svou ratolest naučit například chodit, dojít si na nočník, vyslovovat některé hlásky, kdy dát dítě do školky, jak ho naučit různým sportům nebo naopak jak děti některé věci odnaučit a spoustu dalších.

Stejně tak zde rodiče naleznou i rady pro řešení všelijakých obtíží, ať už těch zdravotních nebo rodinných. To vše je pro rodiče připraveno v přehledných článcích psaných srozumitelným jazykem, které jsou navíc doplněny barevnými fotogaleriemi.

Více na www.rodicov.cz